Chalupa U Mrázů - Vojenice

     Zrekonstruovaná chalupa se nachází v podhůří Orlických hor v malebné vesničce Vojenice, nedaleko města Opočna.

    Vybavení

    Chata umožňuje pronájem ve dvou podlažích. V přízemí je: jedna ložnice pro 4 osoby; malá herna s mini kulečníkem, fotbálkem a posilovacím strojem; obývací pokoj s krbovými kamny, televizí, DVD přehrávačem a HIFI věží; jídelna pro 10 osob, plně vybavená kuchyň (sklokeramický sporák, myčka nádobí, lednice s mrazákem, rychlovarná konvice, kávovar, mikrovlnná trouba); 2x samostatné WC; 1x koupelna s vanou a automatickou pračkou. Na obytné prostory navazuje krytý, solárně vyhřívaný bazén 6x3,5x1,5m se sprchou a saunou pro 4 osoby. V zimním období lze bazén přitápět plynem.
    V roce 2011 byla dokončena stavba prvního patra. Zde se nachází: 2x ložnice pro 2 osoby; 1x ložnice pro 3 osoby; 1x ložnice pro 4 osoby; 2x samostatné WC; 2x koupelna se sprchovým boxem. V patře je dále velký obývací pokoj (krbová kamna, TV s domácím kinem). Součástí obývacího pokoje je kuchyňský kout (velká lednice s mrazákem, sklokeramický sporák, rychlovarná konvice, myčka nádobí, mikrovlnná trouba) a jídelna.

    K rekreaci a odpočinku

    Pro děti je venku pískoviště, houpačka a trampolína. Dále jsou zde ruské kuželky a basketbalový koš. V samostatné místnosti je stolní tenis a šipky. Udírna a venkovní zastřešené posezení s velkým krbem jsou součástí objektu. Celý objekt je oplocen.

 

    Wifi připojení ZDARMA. Zvíře povoleno - dle domluvy.